Przejdź do głównej treści

BMW E90 318I 2009

Szczegóły ogłoszenia

  • Pierwsza rejestracja:
    2009
  • Stan pojazdu:
    Używany
  • Pojemność silnika (cm3)::
    1995
  • Przebieg:
    241600
  • Rok produkcji:
    2009
  • Moc silnika (KM):
    143
  • Numer VIN:
    WBAPF51080A418838
  • Kraj pochodzenia:
    Niemcy
  • Moc silnika (KW):
    105
  • Pochodzenie:
    Importowany
  • Sprzedający:
    Osoba prywatna
  • Bezwypadkowy:
    Tak
  • Uszkodzony:
    Nie
  • Serwisowany w ASO:
    Tak
  • Homologacja ciężarowa:
    Nie
  • Zarejestrowany jako zabytek:
    Nie
  • Zarejestrowany w Polsce:
    Tak
  • Pierwszy właściciel:
    Nie
  • Pakiet sportowy:
    Sportowe zawieszenie
  • Zabezpieczenia:
    Centralny zamek
  • Klasa emisji spalin - Filtr cząstek stałych:
    Tak
  • Klasa emisji spalin:
    Euro 5
  • Napęd:
    Na tylne koła
  • Skrzynia biegów:
    Manualna
  • Kolor wnętrza:
    Czarny
  • Liczba miejsc:
    5
  • Liczba drzwi:
    5
  • Oświetlenie:
    Światła przeciwmgielne
  • Oszklenie:
    Elektryczne szyby przednie, Elektryczne szyby tylne, Przyciemniane szyby
  • Typ auta:
    Sedan
  • Informacje finansowe:
    ---
  • Czujniki:
    Czujniki parkowania tylne
  • Materiał wnętrza:
    Tkanina
  • Klimatyzacja:
    Klimatyzacja automatyczna, Klimatyzacja dwustrefowa
  • Rodzaj paliwa:
    Benzyna
  • Kolor:
    Czarny, Metalik
  • Lusterka:
    ---
  • Sterowanie:
    Wspomaganie kierownicy, System start-stop, Tempomat
  • Ogrzewanie:
    Podgrzewane siedzenia przednie
  • Multimedia:
    CD, Bluetooth, Gniazdo AUX
  • Bezpieczeństwo:
    ABS, ESP (stabilizacja toru jazdy), ASR (kontrola trakcji)
  • Wyposażenie:
    Alufelgi

Opis

Witam mam na sprzedaż moje roczne autko BMW E90 z silnikiem N43B20A o mocy 143km. Samochód jest używany codziennie w dojazdach do szkoły, tak więc przebieg będzie rósł. Sprzedaję z powodu przesiadki na coś mocniejszego a dokładnie motocykl Yamahę MT07, lecz będę go używać, dopóki się nie sprzeda więc przebieg na pewno ulegnie zmianie. Zachęcam również do zapoznania się z raportami serwisowymi oraz historią pojazdu na historiapojazdu.gov w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu codziennie po godzinie 15 lub w wiadomości prywatnej. Dodatkowo do samochodu mogę dorzucić komplet kół za 2000zł (Opony letnie nokian z 22r oraz felgi BUTZI Mamba z tego roku.)Jeśli chodzi o opłaty to:
● OC do 24.03.2027
● Przegląd techniczny do 20.05.2026
Z rzeczy na plus:● Nowy kompletny zestaw rozrządu IWIS● Uszczelnienie pokrywy zaworów● Nowa rolka paska● Zawór regulacji ciśnienia oleju● Została wyprogramowana sonda NOX (koszt wymiany noxa około 3000zł, problem został rozwiązany raz na zawsze poprzez wyprogramowanie go i już nigdy więcej nie będzie trzeba się o niego martwić :) )● Olej wymieniony 25.09.2025 przy przebiegu 235048km wraz z filtrami● Dołożony został Ambient sterowany za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie (dla chętnego mogę podesłać link do zakupu ambientu na drzwi ponieważ jest tylko z przodu)● Została wymyta komora silnika
● Dołożone zostały nakładki na lusterka M3 LOOK
● Czarne nerki z przodu (grill)
● Założone są pływające kierunkowskazy na błotnik LEWY/PRAWY przód● Dołożone obniżone zawieszenie sportowe z mpaka
● Dorzucam też pokrowiec na koło zapasowe (letnie w przypadku podjęcia zgody na zakup samochodu z kołami letnimi), aby wrzucić do bagażnika wraz z kluczem do kół● Opony zimowe zakupione w tym roku mają przejechane może z 2000km
● W samochodzie został zrobiony przelot tłumnika końcowego (wybebeszenie puszki, sama rura z kwasówki) oraz nałożona nakładka zamocowana na opaski zaciskowe także można ją bez problemu wymienić. Dźwięk jest cudowny i nie za głośny
● W samochodzie są podgrzewane siedzenia kierowca/pasażer
● W sierpniu były prane fotele przód tył oraz bagażnik
● Posiadam dokumentacje z niemiec, na serwisy w ASO
● Czujniki parkowania tył które są bardzo dokładne
Z rzeczy na minus:
● Do sprawdzenia będzie pompa oleju.● Nakładka prawego progu z tyłu przy kole lekko zgięta jest
● Tylni zderzak ma pęknięcia od strony bagażnika (trzeba sie przyjrzec)● Przedni zderzak ma pęknięcie od strony wewnętrznej pod spodem, ale to też z racji iż samochód jest bardzo niski i trzeba uważać ogólnie z daleka tego kompletnie nie widać trzeba się dopiero schylić pod sam samochód
● Przydałoby się spolerować lewą lampę
● Oraz jest też uszkodzenie na fotelu kierowcy jeśli chodzi o jeden boczek mianowicie zrobiła się dziura
● Warto też będzie obczaić klocki/tarcze, lecz na ten moment nie ma żadnych problemów z hamowaniem

Lokalizacja

Podwody-Kolonia 16A
Dodaj do ulubionych

22 500 PLN

Do negocjacji

Kontakt: +48 536 515 451 SMS/WHATSAPP


Tworzenie nowoczesnych stron internetowych

Reklama w internecie, kampanie Ads, socialmedia, SEO

Tworzenie sklepówinternetowych oraz stron www