BMW E90 318I 2009
Szczegóły ogłoszenia
-
Pierwsza rejestracja:2009
-
Stan pojazdu:Używany
-
Pojemność silnika (cm3)::1995
-
Przebieg:241600
-
Rok produkcji:2009
-
Moc silnika (KM):143
-
Numer VIN:WBAPF51080A418838
-
Kraj pochodzenia:Niemcy
-
Moc silnika (KW):105
-
Pochodzenie:Importowany
-
Sprzedający:Osoba prywatna
-
Bezwypadkowy:Tak
-
Uszkodzony:Nie
-
Serwisowany w ASO:Tak
-
Homologacja ciężarowa:Nie
-
Zarejestrowany jako zabytek:Nie
-
Zarejestrowany w Polsce:Tak
-
Pierwszy właściciel:Nie
-
Pakiet sportowy:Sportowe zawieszenie
-
Zabezpieczenia:Centralny zamek
-
Klasa emisji spalin - Filtr cząstek stałych:Tak
-
Klasa emisji spalin:Euro 5
-
Napęd:Na tylne koła
-
Skrzynia biegów:Manualna
-
Kolor wnętrza:Czarny
-
Liczba miejsc:5
-
Liczba drzwi:5
-
Oświetlenie:Światła przeciwmgielne
-
Oszklenie:Elektryczne szyby przednie, Elektryczne szyby tylne, Przyciemniane szyby
-
Typ auta:Sedan
-
Informacje finansowe:---
-
Czujniki:Czujniki parkowania tylne
-
Materiał wnętrza:Tkanina
-
Klimatyzacja:Klimatyzacja automatyczna, Klimatyzacja dwustrefowa
-
Rodzaj paliwa:Benzyna
-
Kolor:Czarny, Metalik
-
Lusterka:---
-
Sterowanie:Wspomaganie kierownicy, System start-stop, Tempomat
-
Ogrzewanie:Podgrzewane siedzenia przednie
-
Multimedia:CD, Bluetooth, Gniazdo AUX
-
Bezpieczeństwo:ABS, ESP (stabilizacja toru jazdy), ASR (kontrola trakcji)
-
Wyposażenie:Alufelgi
Opis
Witam mam na sprzedaż moje roczne autko BMW E90 z silnikiem N43B20A o mocy 143km. Samochód jest używany codziennie w dojazdach do szkoły, tak więc przebieg będzie rósł. Sprzedaję z powodu przesiadki na coś mocniejszego a dokładnie motocykl Yamahę MT07, lecz będę go używać, dopóki się nie sprzeda więc przebieg na pewno ulegnie zmianie. Zachęcam również do zapoznania się z raportami serwisowymi oraz historią pojazdu na historiapojazdu.gov w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu codziennie po godzinie 15 lub w wiadomości prywatnej. Dodatkowo do samochodu mogę dorzucić komplet kół za 2000zł (Opony letnie nokian z 22r oraz felgi BUTZI Mamba z tego roku.)Jeśli chodzi o opłaty to:
● OC do 24.03.2027
● Przegląd techniczny do 20.05.2026
Z rzeczy na plus:● Nowy kompletny zestaw rozrządu IWIS● Uszczelnienie pokrywy zaworów● Nowa rolka paska● Zawór regulacji ciśnienia oleju● Została wyprogramowana sonda NOX (koszt wymiany noxa około 3000zł, problem został rozwiązany raz na zawsze poprzez wyprogramowanie go i już nigdy więcej nie będzie trzeba się o niego martwić :) )● Olej wymieniony 25.09.2025 przy przebiegu 235048km wraz z filtrami● Dołożony został Ambient sterowany za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie (dla chętnego mogę podesłać link do zakupu ambientu na drzwi ponieważ jest tylko z przodu)● Została wymyta komora silnika
● Dołożone zostały nakładki na lusterka M3 LOOK
● Czarne nerki z przodu (grill)
● Założone są pływające kierunkowskazy na błotnik LEWY/PRAWY przód● Dołożone obniżone zawieszenie sportowe z mpaka
● Dorzucam też pokrowiec na koło zapasowe (letnie w przypadku podjęcia zgody na zakup samochodu z kołami letnimi), aby wrzucić do bagażnika wraz z kluczem do kół● Opony zimowe zakupione w tym roku mają przejechane może z 2000km
● W samochodzie został zrobiony przelot tłumnika końcowego (wybebeszenie puszki, sama rura z kwasówki) oraz nałożona nakładka zamocowana na opaski zaciskowe także można ją bez problemu wymienić. Dźwięk jest cudowny i nie za głośny
● W samochodzie są podgrzewane siedzenia kierowca/pasażer
● W sierpniu były prane fotele przód tył oraz bagażnik
● Posiadam dokumentacje z niemiec, na serwisy w ASO
● Czujniki parkowania tył które są bardzo dokładne
Z rzeczy na minus:
● Do sprawdzenia będzie pompa oleju.● Nakładka prawego progu z tyłu przy kole lekko zgięta jest
● Tylni zderzak ma pęknięcia od strony bagażnika (trzeba sie przyjrzec)● Przedni zderzak ma pęknięcie od strony wewnętrznej pod spodem, ale to też z racji iż samochód jest bardzo niski i trzeba uważać ogólnie z daleka tego kompletnie nie widać trzeba się dopiero schylić pod sam samochód
● Przydałoby się spolerować lewą lampę
● Oraz jest też uszkodzenie na fotelu kierowcy jeśli chodzi o jeden boczek mianowicie zrobiła się dziura
● Warto też będzie obczaić klocki/tarcze, lecz na ten moment nie ma żadnych problemów z hamowaniem
● OC do 24.03.2027
● Przegląd techniczny do 20.05.2026
Z rzeczy na plus:● Nowy kompletny zestaw rozrządu IWIS● Uszczelnienie pokrywy zaworów● Nowa rolka paska● Zawór regulacji ciśnienia oleju● Została wyprogramowana sonda NOX (koszt wymiany noxa około 3000zł, problem został rozwiązany raz na zawsze poprzez wyprogramowanie go i już nigdy więcej nie będzie trzeba się o niego martwić :) )● Olej wymieniony 25.09.2025 przy przebiegu 235048km wraz z filtrami● Dołożony został Ambient sterowany za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie (dla chętnego mogę podesłać link do zakupu ambientu na drzwi ponieważ jest tylko z przodu)● Została wymyta komora silnika
● Dołożone zostały nakładki na lusterka M3 LOOK
● Czarne nerki z przodu (grill)
● Założone są pływające kierunkowskazy na błotnik LEWY/PRAWY przód● Dołożone obniżone zawieszenie sportowe z mpaka
● Dorzucam też pokrowiec na koło zapasowe (letnie w przypadku podjęcia zgody na zakup samochodu z kołami letnimi), aby wrzucić do bagażnika wraz z kluczem do kół● Opony zimowe zakupione w tym roku mają przejechane może z 2000km
● W samochodzie został zrobiony przelot tłumnika końcowego (wybebeszenie puszki, sama rura z kwasówki) oraz nałożona nakładka zamocowana na opaski zaciskowe także można ją bez problemu wymienić. Dźwięk jest cudowny i nie za głośny
● W samochodzie są podgrzewane siedzenia kierowca/pasażer
● W sierpniu były prane fotele przód tył oraz bagażnik
● Posiadam dokumentacje z niemiec, na serwisy w ASO
● Czujniki parkowania tył które są bardzo dokładne
Z rzeczy na minus:
● Do sprawdzenia będzie pompa oleju.● Nakładka prawego progu z tyłu przy kole lekko zgięta jest
● Tylni zderzak ma pęknięcia od strony bagażnika (trzeba sie przyjrzec)● Przedni zderzak ma pęknięcie od strony wewnętrznej pod spodem, ale to też z racji iż samochód jest bardzo niski i trzeba uważać ogólnie z daleka tego kompletnie nie widać trzeba się dopiero schylić pod sam samochód
● Przydałoby się spolerować lewą lampę
● Oraz jest też uszkodzenie na fotelu kierowcy jeśli chodzi o jeden boczek mianowicie zrobiła się dziura
● Warto też będzie obczaić klocki/tarcze, lecz na ten moment nie ma żadnych problemów z hamowaniem
Lokalizacja
Podwody-Kolonia 16A




